Hakkımızda

Açık alan ve dikey tarımda toprak,su,ortam, viyol, strafor, kaşık, bıçak hijyeni sağlayan dezenfeksiyon malzemeleri , süt çiftliklerinde sağımhane ve tank temizliği kimyasalları, meme hijyeni dezenfektanları tedarik eden, işletmelerde personele hijyen eğitimleri vererek sürekli iyileştirmeyi misyon edinmiş, global bir marka olan ECOLAB  ürünleriyle yüksek kalitede sonuçlar üreterek iş ortaklarına maksimum oranda fayda sağlamayı hedeflemiş  bir işletmeyiz.   Kuruluş Yılı 2010

İdeal hijyen yönetimi için uygunluk, durum tespiti, izlenebilirlik ve denetim her modern üretici için kilit sloganlardır. Zor olan, karlı bir işletmeyi yönetirken etkin ve verimli bir şekilde tüm kalite, sertifikasyon ve denetim şartlarının nasıl karşılanacağıdır.

Tüm hijyen sistemleri belgelenmiş prosedürleri, yönetmelikleri ve meslek kurallarını sağlamak amacıyla düzenli olarak denetlenmelidir. Ecolab’ın son derece etkin temizlik, dezenfeksiyon ve servis çözümleri sağlamada rakipsiz uzmanlığının yanı sıra doğru hijyen uygulamalarından sapmaları tanımlamak; standartlara uymak ve operasyonel verimliliği, kalite ve güvenliği arttırmak için sizi kapsamlı yazılım sistemlerimizle de destekliyoruz.

Hijyen ürünlerinin ve uygulama ekipmanlarının etkin kullanımı çalışanların prosedürler ve iş konusunda uygun şekilde eğitilmesini gerektirir. Ecolab nitelikli, akredite eğitmenleri tarafından verilen etkili eğitim programlarıyla hijyen personelinizi destekleyebilir.

 

DAHA TEMİZ,DAHA GÜVENLİ,DAHA SAĞLIKLI

Ecolab olarak, operasyonlarımızın sürdürülebilirliğinden yükümlüyüz.Ancak, çevreye yapabileceğimiz en büyük katkının bunun ötesine ulaştığınında farkındayız.

Bütün bunlar müşterilerimize yardım ederek onların dünyaya olan etkilerini azaltmakla bağlantılıdır.Genel etki yaklaşımımız yeşilinde ötesine geçerek müşterilerimizin kaynaklarını korumaya,güvenliğini sağlamaya ve atıkları azaltmaya yardım etmektir.

 

WWW.ECOLAB.COM